10.000 TL Kredi Veren Bankalar

10.000 TL Kredi Veren Bankalar
28 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 437 kez okundu.

Sizler için en uygun 10.000 TL Kredi veren bankalar hakkında bilgiler hazırladık. Yaşam süresince insanın karşısına bazı acil masraflar çıkmaktadır. Bu durumda önceden var ise olan birikimler bu masrafları karşılamayabilir. Bazen ise birikim olmadığı için zor durumda kalınabilir. Bu gibi durumlarda insanların karşısına bankalar çıkmaktadır. Bankalar en fazla bu gibi durumlarda insanlardan talep almaktadır. Yani en fazla müşteriyi böyle durumlarda elde etmektedir. Böyle durumlar için bankaların çeşitli kredi seçenekleri vardır. Müşterilerin bankaya giderek kolayca başvurarak elde edebileceği krediler mevcuttur. Bu kredi türüne ihtiyaç kredisi adı verilir. İhtiyaç kredileri en fazla 48 ay vadeye sahip olan ve kredideki faiz oranı vadeyle ters orantılı olan kredilerdir. Yani vade miktarı arttıkça faiz oranı düşmektedir. Fakat ödeme süresi fazla olduğu için geri ödenen tutar bir miktar daha fazla olmaktadır. Ülkemizde en fazla talep 10.000 TL’lik ihtiyaç kredileridir.

Akbank 10.000 TL Kredi

Akbank faiz oranı dolayısıyla en az faiz uygulayan bankaların içerisinde bulunmaktadır. Bu yüzden kredi almak isteyenler Akbank’a başvurmaktadır. 12, 24, 36 ve 48 ay olmak üzere 4 çeşit vade miktarı vardır. Bu vade miktarlarına göre ise faiz oranları değişiklik gösterir. 12 aylık bir vade için faiz oranı %2,07’dir. Fakat 24 ve 36 aylık vade seçeneklerinde faiz oranı %2,05’tir. 48 aylık bir vadede ise faiz oranı %2,01’dir.

Ziraat Bank 10.000 TL Kredi

Ziraat Bank faiz oranı en düşük olan bankadır. Devlet bankası olmasından dolayı diğer bankalara göre daha düşük faiz oranı uygular. 12, 24, 36 ve 48 aylık vade seçenekleri vardır. En çok kredi başvurusu yapılan bankadır. Bunun ana nedeni ise vade miktarı ne olursa olsun faiz miktarı %1,67’dir.

Finansbank 10.000 TL Kredi

Faiz miktarı en düşük olan diğer banka Finansbank’tır. Ziraat Bankası gibi vadelere göre faiz miktarı değişmemektedir. 12, 24, 36 ve 48 aylık vadeler mevcuttur. Bu vadelerde faiz miktarı aynıdır ve bu miktar %1,68’dir. Böylelikle istediğiniz vade miktarını seçerek faiz miktarı artmadan iyi bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Faiz miktarının sabit ve düşük olması çok fazla tercih edilmesinin ana sebeplerindendir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git