2019 En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

2019 En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
28 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 221 kez okundu.

Gün geçtikçe insanların hayatında da değişimler olmaktadır. Bu değişimler genellikle ihtiyaç olarak insanların hayatına girer. Bu ihtiyaçların bazıları zorunluluk bazıları da eğlence içindir. İhtiyaçların karşılanması için çoğu zaman birikim yapılmaktadır. Fakat bu birikimler bazen ihtiyaçları karşılamaya yetmez. Hal böyle olunca da bankalar yine insanların karşısına çıkmaktadır. Bankalar sayesinde ihtiyaçlar kolayca ve en kısa sürede karşılanır. Çünkü ihtiyaçlar doğrultusunda birikim yapmak uzun bir süre alacaktır. Aynı zamanda bu ihtiyaçlar birim fiyat olarak zaman içerisinde yükselmekte ve hal böyle olunca da sürekli bir birikim yapma hali doğar. Bu yüzden ihtiyaçları karşılamanın en kısa ve kolay yolu bankalardan ihtiyaç kredisi almaktır. Sizde en uygun faizler ile en uygun ihtiyaç kredisi almak isterseniz aşağıdaki bankaları inceleyiniz.

Garanti Bankası Dijital Kredi

İnternetten başvuru yapabileceğiniz bir kredi türüdür. Burada dikkat edilen tek şey kredi notunuzdur. Burada faiz oranları vadeye ve kredi notuna göre değişim göstermektedir. Eğer yapmış olduğunuz başvuru onaylanır ise anında para banka tarafından hesabınıza yatırılır. 36 aya kadar banka size vade miktarı sunmaktadır. Fakat 3-24 ay arası faiz miktarı %2,72, 25-36 ay arası vade miktarı için de %2,67 faiz uygulanır.

Ziraat Bankası

Düşük faiz oranı ile en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar arasındadır. Devlet bankası olduğundan dolayı her kesimden müşteriye hizmet vermektedir. Durum böyle olunca da her kesim müşteriye uygun paketler halinde kredi verebilmektedir. Burada 100.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. İnternet yoluyla ve SMS yolu ile başvuru yapabilirsiniz. 36 aya kadar vade seçenekleri mevcuttur.

Finansbank İhtiyaç Kredisi

Finansbank diğer bankalardan farklı olarak isteğe bağlı şekilde krediyi ertelemeli olarak verebilmektedir. Aldığınız ilk 3 ay sizden ödeme talep etmeyip aldığınız kredi miktarı vadesini 33 ay olarak belirler. SMS ile başvuru yapabilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi notunuza göre uygulanacak olan faiz miktarında değişiklikler olmaktadır. Burada en önemli olan kredi notunuzu bilmenizdir. Eğer kredi notunuzu bilmiyorsanız internet üzerinden bunu öğrenebilirsiniz. Kredi notunuz yeterli düzeyde ise her zaman en uygun ihtiyaç kredisi başvurunuz olumlu sonuçlanacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git