Fiba Banka Güzel Evim Konut Kredisi Başvuru

Fiba Banka Güzel Evim Konut Kredisi Başvuru
28 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 165 kez okundu.

Ev sahibi olmak, her ailenin hayatta kurduğu en büyük hayallerden bir tanesidir. Bu yüzden de ev almak için gereken birikimler, aileler tarafından sürekli yapılır. Fakat günümüzün artan ev fiyatları ve ihtiyaç listelerinin bitmek bilmez yapısı nedeniyle de; artık ailelerin tek kalemde ev satın almaları çok zor bir şart olmuştur. Bankacılık sektörünün müşteri taleplerine karşı çözüm üreten departmanları, bu yüzden konut kredileri oluşturmaya başladılar. Uzun vadeli ödeme planları ve düşük ay geri ödeme taksitleriyle birlikte, artık herkesin alabileceği evlere de rahatlıkla ulaşmaları sağlandı. Bu anlamda müşterilerine en çok yardımcı olan bankalardan Fiba Banka Güzel Evim konut kredisini geliştirdi ve herkesin ev sahibi olmasını amaçladı.

Güzel Evim Konut Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?

Fiba Banka Güzel Evim Konut Kredisi imkanıyla, müşterilerinin 10 yılı aşan vadelerle ev sahibi olması ayrıcalığını yaşatmak istemektedir. Fiba Banka ile doğru bir kredi paketi oluşturan müşteriler, en iyi vade ve faiz oranlarında evlerine sahip olacaklardır. Özellikle düşük faiz oranlarıyla piyasadaki diğer bankalardan farklı olan Fiba Banka, bu yüzden de müşteriler tarafından sürekli tercih edilmektedir. Güzel Evim Konut Kredisine başvurmak isteyen müşteriler, bunun için internet şubesini, banka şubesini, ATM’leri, telefon bankacılığını veya SMS gönderimi rahatlıkla kullanabilirler. Fakat bu kredinin ön başvurusunun onaylanmasından sonra ise gelir belgesinin, ikamet belgesinin ve nüfus cüzdanının bankaya ulaştırılması gerekecektir. Aynı zamanda kredi notu düşük olan müşterilerden, Fiba Banka kefil isteme hakkına da sahiptir.

Güzel Evim Konut Kredisinin Avantajları

Fiba Banka Güzel Evim Konut Kredisi ile her müşterisinin piyasadaki en düşük maliyetlere razı olarak ev sahibi olmasını istemektedir. Aynı zamanda 1 yıl boyunca ekstra kredi kartı kullanımları, ücretsiz banka kartları, vade imkanının opsiyonu ve düşük faiz oranları gibi farklı avantajlara da sahip olmak mümkündür. Genelde 120 aya kadar olan vade oranları, bazı durumlarda 60 ay olarak da belirlenebilir. Faiz oranları ise %0,95 ile %1,02 arasında değişkenlik gösterecek ve müşterilerin finansal durumlarına göre belirlenecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git