Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi Nedir? Başvuru Nasıl Yapılır?

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi Nedir? Başvuru Nasıl Yapılır?
28 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 200 kez okundu.

Halkbank Taşıt Kredisi, Eskiden araç sahibi olmak lüks bir durum iken, değişen hayat şartları ve ihtiyaç listesi nedeniyle artık araç sahibi olmak zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu yüzden de sürekli olarak her eve bir araba lazım düşüncesi oluşmuştur. Bireyler, hayatlarında geçimlerini sağlamak, taşınır ve taşınmaz mallara sahip olmak için de belirli oranlarda birikimler yaparlar. Taşıt sahibi olmak isteyen kişiler, artan taşıt fiyatları karşısında tek kalemde taşıt sahibi olmakta zorlanabilirler. Bu yüzden de bankaların ilgili birimleri, sürekli olarak taşıt kredileri oluşturmaktadır. İhtiyaç kredilerine göre daha uzun vadeli ve daha düşük faiz oranlarına sahip olan taşıt kredileri, bankaların oluşturduğu çeşitli kampanyalarla da bazı durumlarda çok avantajlı bir hale dönüşmektedir. Sıfır veya 5 yaşını geçmeyen araç sahibi olmak isteyen müşterilerin kredi çekebilecekleri kampanyaların en güncel olanlarının başında da, Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi gelmektedir.

Yeşil Işık Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?

Sıfır araba sahibi olmak isteyen müşteriler Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisine rahatlıkla başvurabilirler. Bu sayede %1,09 oranında bir faiz ve 20 bin TL’ye varan kredi imkanları sunulmaktadır. Müşterilerin Yeşil Işık Taşıt Kredisinden faydalanmaları için gereken, gerekli belgelerle birlikte gelir durumunun da beyan edilmesidir. Aynı zamanda aracı proformo faturasına da ihtiyaç duyulur. Gerekli belgelerle şubeye giden müşteriler, sıfır araba sahibi olacaklar ve karşılığında çok esnek bir kredi ödeme geri planına da sahip olacaklardır.

Yeşil Işık İkinci El Taşıt Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?

5 yıla kadar olan ikinci el satın almalarında da, Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi kullanılabilir. %1,09 oranındaki faiz oranı ve 48 ay vade ile rahatlıkla 20 bin TL’ye kadar kredi desteği rahatlıkla alınabilir. Gerekli olan belgeler; kimlik, gelir belgesi, araç ruhsatı ve aracın trafik belgesidir. Bu evraklarda herhangi bir eksiklik olmaması durumunda, Halkbank sadece müşterilerin kredi notunu inceler ve buna göre müşteriye en uygun ödeme planını oluşturur. Bu sayede müşteriler de Yeşil Işık Taşıt Kredisi sayesinde ikinci el araç sahibi olacaklardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git