2019 Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi Veren Bankalar

2019 Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi Veren Bankalar
29 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 204 kez okundu.

Taşıt Kredisi Veren Bankalar hakkında bilgiler. Araç kullanımı artık günümüzde lüks değil temel ihtiyaç haline gelmiştir. Çünkü toplu taşımada vakit kaybı ya da istediğin yere istediğin zaman gitmek gibi durumlar araç alımını zorunlu hale getirmektedir. Durum böyle olunca da bu ihtiyacı karşılamak için bazı şeyler yapmak gerekir. Bu yollardan birincisi para biriktirmektir. Fakat birikim yapmak uzun ve zorlu bir süreçtir. Burada vakit kaybı yaşamak istemeyen kişiler ise bankalardan taşıt kredisi alarak bu ihtiyaçlarını karşılamak isterler. Böylece hem vakit kaybetmeden araç sahibi olurlar hem de birikim yapacakları parayı bankaya vermiş olurlar. Yani kısa yoldan araç sahibi olmuş olurlar. Taşıt kredileri genellikle sıfır kilometre araçlar için kullanılır. Fakat bazı durumlarda ikinci el araçlar için de taşıt kredisi verilmektedir.

Denizbank Taşıt Kredisi

Diğer bankaların aksine Denizbank farklı bir taşıt kredisi seçeneği ile karşınıza çıkmaktadır. Ertelemeli şekilde kredi vermektedir. Yani krediyi aldıktan 3 ay sonra ödeme yapmaya başlarsınız. Ayrıca bankalar içerisinde en kısa sürede kredi çıkaran banka olma konumundadır. Kredi başvurularınız 1 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Nüfus cüzdan fotokopisi, başvuru formu, maaş bordrosu sizden istenmektedir. Eğer gerek görülürse ek belgelerde istenebilir. Gerekli incelemelerden sonra ise sıfır kilometre taşıt kredisi hesabınıza yatırılacaktır.

Vakıfbank Taşıt Kredisi

Vakıfbank diğer bankalara göre daha yüksek bir taşıt kredisi seçeneği ile karşınıza çıkar. Vakıfbank’tan yüksek meblağlarda taşıt kredisi alabilme ihtimaliniz vardır. Buradan taşıt kredisi aldığınız zaman kasko ve sigorta da Vakıfbank tarafından yaptırılır ve bu da ücrete dahildir. 36 aya kadar vade seçeneği ile size kredi imkanı sunarlar.

Akbank Sıfır Kilometre Taşıt Kredisi

Akbank hızlı bir şekilde kredi başvurularına cevap vermektedir. Eğer kredi notunuz çok düşük değil ise genellikle taşıt kredileriniz onaylanmaktadır. Sizden istenen bazı evraklar olacaktır. Nüfus cüzdan fotokopisi, maaş bordrosu ve bazı istenen belgeler dışında banka herhangi bir belgeye gerek duymaz. Taşıt kredisinde vadeler değiştiği zaman faiz oranı değişmemektedir. Bu da Akbank’ın en fazla tercih edilen bankalardan biri olmasının ana sebeplerinden bir tanesidir. Her vade seçeneği için faiz miktarı %1,34’tür. Ayrıca kaza sigortanız da Akbank tarafından yapılır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git