Taraftar Kredi Kartı Veren Bankalar

Taraftar Kredi Kartı Veren Bankalar
28 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 171 kez okundu.

Taraftar Kredi Kartı Veren Bankalar- Son yüzyılın belki de en gelişmiş sektörü olan bankacılık, sürekli olarak değişen ve gelişen dünyada müşterilerin ilgisini çekecek kampanyalara yönelmektedir. Bu yüzden de bankalardaki ilgili departmanlar, aynı zamanda müşterilerin ihtiyaçlarına göre de taleplere karşılık vereceklerdir. Spor alanına olan ve takım sporlarının çok önemli olduğu ülkemizde, özellikle son yıllarda taraftarlara özel kredi kartları oluşturulmuştur. Aynı anda milyonlarca müşteriye ulaşmak isteyen bankalar için çok harika bir fırsat olan bu uygulama sayesinde, takımlara özel avantajlar ve kampanyalar da bulunmaktadır. Normal banka ve kredi kartlarının bütün özelliklerine sahip olan bu taraftar kredi kartları, aynı zamanda yapılan her alışverişte tutulan takıma maddi anlamda destek verilmesini de sağlamaktadır.

Denizbank Taraftar Kartı

Taraftar kartları hakkında ülkemizdeki kapsamlı düzenlemeyi başlatan ilk banka, Denizbank’tır. Bu yüzden de taraftar kartları denince akla hemen Denizbank gelir. Son yıllarda özellikle büyük bir gelir artışına konu olan Denizbank, bu sayede spor kulüpleriyle de ciddi sponsorluk ve kredi kartı anlaşmaları gerçekleştirmiştir. Bu sayede müşteriler, tuttukları takımların kullanıcılarına bonus imkanları da sunmuştur. Dört büyük takımın taraftarları, bu yüzden Denizbank tarafından çıkartılan taraftar kredi kartlarını alır ve bu sayede eğlenceli, bol bonusu olan ve ödeme kolaylığına sahip bir avantajı elde eder.

Vakıfbank Taraftar Kartı

Devlet destekli olmasının yanında, global bankacılık anlayışı sayesinde Vakıfbank sürekli olarak kendisini geliştirmektedir. Bu kadar avantaja sahip olmasından dolayı da, bankacılık işlemlerinde çok cüzi ücretler almakta ve bu yüzden de müşteriler tarafından sürekli olarak tercih edilmektedir. Bankanın spor kulüpleriyle yaptığı sponsorluk anlaşmaları sonrasında ise o takım taraftarlarına özel kredi kartları oluşturulmuştur. Bu sayede birbirinden farklı avantajlardan yararlanmak mümkün hale getirilmiştir. Vakıfbank şubesine giden müşteriler, rahatlıkla ilgili takımlarının kredi kartlarını elde edebilirler.

Taraftar Kartlarının Alınması

En yakın Denizbank veya Vakıfbank şubesine gitmek, ilgili takımın taraftar kredi kartını çıkartmak açısından yeterli olacaktır. Bu bankalardan normal kartları olan müşteriler; bankaya gitmeden de müşteri hizmetlerini ararlar ve bu sayede kartlarını taraftar kredi kartlarına çevirebilirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git