Vakıfbank Sıfır Km Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Sıfır Km Taşıt Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?
28 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 190 kez okundu.

Araç sahibi olmak eskiden lüks bir ihtiyaç olarak görülürken, artık günümüzün değişen koşulları ile birlikte zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Düzenli geliri olan bireylerin bile tek seferde satın almakta zorlandığı araçlar, bu yüzden bankaların kredi konuları arasında yer almıştır. Bakıldığı zaman, taşıt kredileri bireylerin en uygun koşullarda araç sahibi olmasını amaçlamaktadır. Bu sayede piyasada düşük faizli ve müşterilere en uygun vadeli şekilde sunulan taşıt kredileri, müşteriler tarafından da daha çok tercih edilir. Devlet bankalarından olan Vakıfbank, sıfır km araç sahibi olacak müşterilerine sunduğu düşük faizler ve geri ödemenin sonraki aylara aktarılabildiği bir ödeme planlı kredilerde, sürekli olarak iyileştirmeler yapmaktadır. Bu yüzden de çok sıklıkla tercih edilir.

Vakıfbank Sıfır Km Taşıt Kredisi Özellikleri

Satın alınacak olan aracın piyasa satış değeri, kredi şartlarının belirlenmesinde çok önemli bir detay olacaktır. Özellikle 50 bin TL bandını geçen araçlarda, bu miktara kadar olan kısmın %70’i, bu miktarın üzerinde kalan kısım için ise %50 oranında bir kredi kullandırılmasına izin verilmektedir. Vakıfbank sıfır km taşıt kredisi, genel olarak 48 aylık vadelerle müşterilere sunulur. Ödemeler ise bir aylık olabileceği gibi, 3 ayda bir olacak şekilde de dizayn edilebilir. Belirli bir geliri olup, bunun düzenli bir şekilde elde edildiğini ispatlayan müşteriler; Vakıfbank sıfır km taşıt kredisi imkanlarından rahatlıkla faydalanabilirler. Kredi kullanım esnasında taşıtlar, banka tarafından bir tür rehin ve teminat olarak alınmaktadır. Bu yüzden de genelde ipotek işlemi uygulanmaz.

Vakıfbank Sıfır Km Taşıt Kredisi Başvuruları

Vakıfbank, müşterilerinin taşıt kredisinden faydalanmaları için öncelikle ön bir başvuru yapmalarını sağlayan SMS yoluyla iletişim yöntemini sisteminde kullanmaktadır. Bu başvurusu onaylanan müşteriler ise en kısa zamanda banka şubelerine davet edilecektir. Gerekli evraklar ise öncelikle nüfus cüzdanı, gelir belgesi, alımı yapılacak olan aracın faturası veya proforma faturası olarak bilinir. Tüm bu evrakları tamamlayan müşterilerin gerekli kredi notu ve finansal geçmiş analizinde herhangi bir sorun yoksa, kredi onaylanma adımı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git